SMK Taman Melawati

Sunday, 28 April 2013 08:10

Pencapaian kokurikulum 2012

LAPORAN PENCAPAIAN KOKURIKULUM BAGI TAHUN  2012 

KELAB PERSATUAN

PERINGKAT

PENCAPAIAN

SUKAN DAN PERMAINAN

1. OLAHRAGA

   a)  Pertandingan SUKSES

   b)  MSSD

   c)  MSSS

   d)  MSSM

                       

  1. KARATE

   a) Kejohanan Karate Terbuka

       Bandaraya Kota Kinabalu  Ke 12

$1-       KATA Berpasukan Cam,puran Junior

$1-       KUMITE Individu Perempuan 16-17 tahun Bawah 59 kg

   b)    Kejohanan Karate Kadet dan

       Remaja Ke 22

$1-       KUMITE Individu Perempuan 16-17 tahun Bawah 59 kg

   c) Terengganu Shotoshinkai Karate

       Open

  1. TENIS

   a)  MSSD – Bawah 18 tahun

$1-       Bawah 15 tahun                           

  1. BADMINTON

    a)  MSSD            

      -  Perempuan Individu Bawah 18 thn

   

         Perempuan Individu Bawah 15 thn

         Perempuan Berpasukan Bawah 18

    b)  MSSS

  1. CATUR

    a)  MSSD

    b)  MSSS

  1. PING PONG

    a)  MSSD

  1. BOLA KERANJANG

    a)  MSSS

  1. BOLA SEPAK

    a)  MSSS

  1. PERSEMBAHAN PADANG

      SEMPENA HARI

      KEMERDEKAAN KALI KE 55

10. PAINTBALL

 

Negeri

Daerah

Negeri

Kebangsaan

Kebangsaan

Kebangsaan

Kebangsaan

Daerah

Daerah

Negeri

Daerah

Negeri

Daerah

Negeri

Negeri

Kebangsaan

Negeri

 

Johan Keseluruhan

Penyertaan 23 orang

Tempat Ke 3 Lompat Jauh

(1 peserta- Nor Alfareena Bt Mohd Azlee)

Perak

Gangsa

Perak

Emas

Emas dan Gangsa

Perak

(3 murid mewakili daerah ke negeri)

Johan Keseluruhan

Emas, Perak dan Gangsa

Emas

Emas

Penyertaan – 2 orang

Johan Keseluruhan

Tempat Ke 4 – Perempuan Bawah 18 Thn

Penyertaan –suku akhir

Penyertaan – 2 orang

Penyertaan – 1 orang

Penyertaan – 40  orang

Penyertaan – 5 orang

 

UNIT BERUNIFORM

1. PKBM

    a)  Perkhemahan PKBM (P)

$1-       Menembak individu

$1-       Pandu Arah

   b)  Perkhemahan PKBM

                                                    

  1. PUTERI ISLAM

    a)  Perkhemahan

    b)  Hari Puteri – Pertandingan Pidato

  1. KADET POLIS

    a)  Perkhemahan

  1. BSMM

    a)  Pertandingan Kuiz Bee dan Relay

         Bandage

    b)  Pertukaran Pelajar Malaysia –

         Korea

 

 

Negeri

Kebangsaan

Negeri

Daerah

Negeri

Daerah

Antarabangsa

 

 

Tempat ke 3, 5 dan 10

Johan

Penyertaan (4 murid perempuan)

Tempat ke 7 keseluruhan

Peyertaan (2 orang)

Naib Johan

Johan – Kawad Kaki (L)

Naib Johan – Kawad Kaki (P)

Johan – Malam Bakti

Tempat Ke 3

Penyertaan - 1 orang

KELAB / PERSATUAN

  1. TINGKATAN  ENAM

     a)  Pertandingan Menulis Esei

          1Malaysia

  1. KHB / KEUSAHAWANAN / 

      PENGGUNA

     a)  Smart Money Challenge – Kuwait

          Finance House Malaysia

  1. INOVASI

     a)  Pertandingan ROBOTIK

  1. KOPERASI

     a)  Pertandingan PETANQ

  1. Bahasa Tamil

     a)  Pertandingan KABADDI

  1. Bahasa Melayu

     a)  Pertandingan SAHIBBA

  1. Program SUNBURST YOUTH

      CAMP di Singapura

 

Kebangsaan

Kebangsaan

Kebangsaan

Negeri

Daerah

Antarabangsa

 

Saguhati (3 penyertaan)

Johan – 5 orang

Penyertaan – 30 0rang

Penyertaan – 5 orang

Separuh Akhir

Penyertaan – 1 orang

Penyertaan – 2 orang

Menang Peringkat Pusingan

Peserta Terbaik

(Nur Raudhah Nazran bt Nazari)

 

Read 1012 times Last modified on Monday, 27 January 2014 02:48

Hubungi kami

Untuk sebarang pertanyaan hubungi kami di talian berikut.

  • Hot line: +603 41087723

Jaringan sosial

Ikuti perkembangan kami di media sosial.

Persatuan

Media

Pautan Pantas